Prodej a servis zemědělské,
komunální a zahradní techniky

DAŇHEL DEMO TOUR 2016

2. května 2016 odstartovalo dlouho očekáváné DEMO Tour s naší předváděcí řezačkou John Deere 8300. Stroj postupně předvádíme v jižních a středních čechách. Úplně první výjezd měla na školení obsluh v Týně. Také byla k vidění na výstavě skotu a techniky v Opařanech.

Tour ovšem začala u našeho zákazníka na Krumlovsku, přesněji v Zubčicích u p.Macha, jenž měl tu čest, odstartovat naší DEMO TOUR. Sklízela posekané a nahrnuté žito. Každý předváděcí den je viditelně zdůrazněn a předem ohlášen. Předvádíme především u zákazníků starších modelů JD a konkurečních strojů.

Zatím za sebou máme úspěšné předvádění v těchto podnicích: p.Mach Zubčice, VOD Jetřichovec, ZD Čížová, ZD NOVA Dříteň(kam se budeme ještě vracet), ZOD Olešník, ZOD Předslavice a naposledy tento víkend jsme byli v Prima Prachatice. V následujících dnech bychom měli směřovat směr -> středočeský kraj.
Naší DEMO TOUR můžete sledovat zde, na stránkách, nebo na našem FB (DAŇHEL AGRO a.s.).

Jak jste si jistě všimli, naše samojízdná předváděcí DEMO řezačka dostala nový "kabátek" a jméno, jako každý stroj DAŇHEL AGRO a.s. Pokud ne, tak Vám zde s radostí představujeme Melánii viz.Foto

Váš team DAŇHEL AGRO a.s.