Prodej a servis zemědělské,
komunální a zahradní techniky

Faresin Leader PF dostal inovativní technologie, patří mezi nejchytřejší krmné vozy

Společnost Faresin Industries představila novou generaci samojízdného krmného vozu řady Leader PF. Nová generace dostala do vínku řadu inovací, které se týkají kabiny a systémů řízení.

Nová kabina PF se vyznačuje novou geometrií a skloněnou zasklenou plochou. Vedle větší viditelnosti poskytuje kabina větší komfort a intuitivnější ovládání.  Na ovládacím panelu je před multifunkčním joystickem instalována inovativní 7palcová barevná obrazovka. Celá kabina je chráněna před prachem zvenčí.


Největší novinkou je však systém FM (Precision Feed Measurement), vyvinutý samotným Faresinem a společností ITPhotonics. Na přání je možné systém rozšířit o rozhraní FarMatics, jež umožňuje dálkové ovládání provozních parametrů. PFM provádí všechny měřicí funkce a poskytuje informace o správné přípravě směsi. Obsluha se už nemusí spoléhat na teoretické hodnoty získané z pravidelných laboratorních testů, PFM vše sám změří v reálném čase.

Aby společnost Faresin Industries zajistila maximální efektivitu, vyvinula a patentovala index homogenity, parametr, který naznačuje, kdy je ideální čas přestat míchat před distribucí krmné směsi. Systém také umí optimalizovat nejrůznější přísady v závislosti na volbě jednotlivých složek.

 

Video na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=K1x05HLgZ_0

 

ZDROJ: http://www.agroportal24h.cz/novinky/1635