Prodej a servis zemědělské,
komunální a zahradní techniky

Senáže a přímá sklizeň s DAŇHEL SLUŽBY v plném proudu

 

S teplým květnovým počasím se prakticky na celém území rozjela sklizeň prvních sečí roku 2014. Do nich naplno zasáhly také "Rozárka" a "Barunka", řezačky John Deere 7750 a John Deere 7350i z našich DAŇHEL SLUŽEB. A přestože diáře těchto krásek, o jejichž přednostech v oblasti kvality řezanky a denních výkonů, se již přesvědčil nejeden zákazník, se rychle plní, stále máte možnost přivítat je i na svých pozemcích. Proto v případě zájmu volejte DAŇHEL SLUŽBY - 602 462 802

Obě řezačky mohou přijet jak se sběrákem o celkovém záběru 3 m, tak nově i s adaptérem pro přímou sklizeň Zürn ProfiCut 620 (nebo s obojím), ideálním pro sklizeň celých plodin (obilí, směsky, ...), pokud chcete sklízet s co nejmenšími ztrátami a tedy s co nejnižším strništěm. Adaptér taktéž dobře vysekává i polehlé porosty a přímým sečením odpadá jednak zbytečná logistika nasíkání a shrnování, ale hlavně zbytečná manipulace a znečišťování hmoty. Samozřejmostí je případná aplikace konzervantů.

Řezačka John Deere 7350i je navíc vybavena systémém přesného navádění JOHN DEERE GreenStar včetně automatického řízení a také systémem HarvestLab pro přesné a aktuální zjišťování kvality řezanky a podílu sušiny.

Hledáte službaře? Zaujala Vás nabídka našich služeb v oblasti sklizně? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku či případné další informace na telefonním čísle 602 462 802 nebo na email: info@danhel.cz Působíme po celém území České republiky.